tel: 607 250 290

Personel przychodni

Ewelina Romańska

Lekarz weterynarii

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jej pasją zawodową jest chirurgia oraz diagnostyka obrazowa. Obecnie w trakcie specjalizacji z radiologii weterynaryjnej. Prywatnie właścicielka dwóch psów i kotów.

Anna Pawłowska-Lesiewicz

Lekarz weterynarii

Ukończyła studia na SGGW w Warszawie. Jest także specjalista z zakresu chorób psów i kotów. Jej zainteresowania zawodowe to cytologia i dermatologia. Bardzo dociekliwy lekarz z ogromną wiedza internistyczna. Prywatnie właścicielka psa Homera.

Dawid Figat

Lekarz weterynarii

Ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Jego zainteresowania zawodowe to interna, diagnostyka obrazowa i behawiorystyka zwierząt. Jest opanowany i spokojny ale bardzo empatyczny. Zainteresowania pozazawodowe to turystka górska i muzyka rockową. Jest od niedawna szczęśliwym, młodym tata malutkiego Jakuba.

Edyta Młynarczyk

Pomoc lekarza

Przez wiele lat pracowała w Policji obecnie w trakcie zmiany zawodu. Osoba o wielkim sercu dla zwierząt i ludzi. Ma duże doświadczenie w opiece nad zwierzętami. Jest opanowana i świetnie radzi sobie w stresujących sytuacjach. Bardzo zorganizowana i energiczna. Należy do OSP Łódź Jędrzejów oraz szkoli młoda labradorke Jagne na psa poszukiwawczo-ratowniczego.

Beata Markowska

Zoofizjoterapeutka

Zoofizjoterapeutka z pasją i powołaniem do zawodu. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami ale jest wymagająca w stosunku do Właścicieli. Ciągle rozwija swoją wiedzę przez obecność na konferencjach. Prywatnie opiekunka 4 psów i dwóch kotów.