tel: 607 250 290

Personel przychodni

Ewelina Romańska

Lekarz weterynarii

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jej pasją zawodową jest chirurgia oraz diagnostyka obrazowa. Obecnie w trakcie specjalizacji z radiologii weterynaryjnej. Prywatnie właścicielka dwóch psów i kotów.

Anna Pawłowska-Lesiewicz

Lekarz weterynarii

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Warszawie. Jest także specjalista z zakresu chorób psów i kotów. Jej zainteresowania zawodowe to cytologia i dermatologia. Bardzo dociekliwy lekarz z ogromną wiedza internistyczna. Prywatnie właścicielka psa Homera.

Kasandra Kowalczyk

Lekarz weterynarii

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2017r.). Po studiach odbyła staż i pracowała w lecznicy całodobowej w Łodzi. Zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, profilaktyką. Pasjonuje się dermatologią, endokrynologią oraz cytologią. Lubi zawikłane przypadki kliniczne. Osoba z bardzo dużą empatią do zwierząt i ludzi, dokładna. Troskliwie otacza opieką każdego, nawet najmniejszego i najbardziej chorego pacjenta. Prywatnie właścicielka psa Majki i kota Lucjana.

Beata Markowska

Zoofizjoterapeutka

Zoofizjoterapeutka z pasją i powołaniem do zawodu. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami ale jest wymagająca w stosunku do Właścicieli. Ciągle rozwija swoją wiedzę przez obecność na konferencjach. Prywatnie opiekunka 4 psów i dwóch kotów.